Základní škola a mateřská škola, Hlušice
ZŠ a MŠ Hlušice

Výlet deváté třídy do Prahy

Výlet deváté třídy do Prahy

Ve čtvrtek a v pátek 6. a 7. června vyrazili žáci deváté třídy na svůj poslední školní výlet již tradičně do Prahy.

Nejprve jsme se ubytovali v Kapucínském kláštěře na Loretánském náměstí a poté následovala komentovaná prohlídka Botanické zahrady, kde se nám poštěstilo pozorovat i motýly. Poté jsme si prověřili své znalosti o Karlu IV. při bojovce na Karlově mostě od společnosti Praha hravě. Večer jsme strávili v Aqua Dream Barandov. Druhý den jsme si prohlédli klášter, kde jsme byli ubytováni, včetně světoznámých jesliček v životní velikosti. Následovala komentovaná prohlídka varhanního kůru v Loretě s ukázkou varhanní hudby. Celou akci jsme zakončili exkurzí na Letišti Václava Havla, kde jsme si prohlédli interiéry i exteriéry letiště. 

Datum vložení: 9. 6. 2024 17:38
Datum poslední aktualizace: 9. 6. 2024 17:44
Autor: Monika Jáglová

Rozvrhy

ROZVRHY

Projekt Škola hrou 2023

Projekt OP JAK

Vybavení škol digitálními technologiemi

Vybavení škol digitálními technologiemi 2

Vybavení škol digitálními technologiemi 1

Mléko do škol

Mléko do škol

Ovoce do škol

Ovoce do škol

Aktuální počasí

dnes, čtvrtek 20. 6. 2024
slabý déšť 33 °C 19 °C
pátek 21. 6. slabý déšť 27/17 °C
sobota 22. 6. slabý déšť 26/15 °C
neděle 23. 6. zataženo 25/17 °C

Investice do rozvoje vzdělávání