Základní škola a mateřská škola, Hlušice
ZŠ a MŠ Hlušice

Workshop Nepanikař

Workshop Nepanikař

Ve středu 27.3.2024 jsme zajistili workshop od společnosti Nepanikař pro naše deváťáky. Dvě zkušené lektorky, Radka Novotná a Barbora Hanusová, seznámily žáky s aplikací Nepanikař a ukázaly jim, jak ji používat. Poté následovala beseda o školním stresu a trémě, doprovázená tipy a radami co s tím.

Ve skupinách žáci poznávali jednotlivá duševní onemocnění a dozvídali se, jak by mohli svým spolužákům s těmito problémy pomoci. Na závěr dostali soubor kontaktů, kde by mohli hledat pomoc a další informace.

Obdobný workshop proběhl v odpoledních hodinách pro pedagogické pracovníky. Ti se dozvěděli, jak poznat jednotlivá dušení onemocnění u žáků, jak postupovat v krizi a jakým způsobem svým žákům pomoci. Vyzkoušeli si zásady podpůrného rozhovoru a možnosti dalších intervencí. Oba workshopy byly naplněny velkým množstvím důležitých informací a byly velmi prospěšné.  

Datum vložení: 27. 3. 2024 19:26
Datum poslední aktualizace: 27. 3. 2024 19:29
Autor: Monika Jáglová

Rozvrhy

ROZVRHY

Projekt Škola hrou 2023

Projekt OP JAK

Vybavení škol digitálními technologiemi

Vybavení škol digitálními technologiemi 2

Vybavení škol digitálními technologiemi 1

Mléko do škol

Mléko do škol

Ovoce do škol

Ovoce do škol

Aktuální počasí

dnes, úterý 16. 4. 2024
slabý déšť 11 °C 4 °C
středa 17. 4. slabý déšť 10/2 °C
čtvrtek 18. 4. slabý déšť 6/0 °C
pátek 19. 4. déšť se sněhem 8/1 °C

Investice do rozvoje vzdělávání